Перемога вихованців КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради у третьому турі Кубку Сумського району «Незламні» з футболу серед дитячо-юнацьких команд 2011-2012 років народження

Дата: 12.06.2023 11:44

У суботу 10 червня 2023 року вихованці КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради взяли участь у третьому турі Кубку Сумського району «Незламні» з футболу серед дитячо-юнацьких команд 2011-2012 років народження.

ФК «Степанівка» 3:0 ФК «Білопілля-Ворожба»

ФК «Миколаївка-1» 2:3 ФК «Суми»

ФК «Миколаївка-2» - вихідний

Після трьох матчів змагань вихованці КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради посідають друге місце у турнірній таблиці.

Підготував спортсменів тренер-викладач з футболу КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради Акопов Юрій .

Вітаємо вихованців та тренера з перемогою ,бажаємо вдалих ігор та перемог у наступних матчах!