ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ В С. ПІДОПРИГОРИ!

Дата: 21.08.2021 23:45

На Сумщині в с. Підопригори 20 серпня 2021року відбувся Всеукраїнський фестиваль присвячений 30 річниці Незалежності України. Степанівська громада не залишилась осторонь організації фестивалю, численну делегацію нашої громади очолював Степанівський селищний голова Лукаш Володимир Олександрович і був нагороджений подякою від Голови організаційного комітету фестивалю, Народного депутата Рябухи Т.В.

Степанівська земля була представлена оформленним куренем з презентацією туристичного та гастрономічного потенціалу громади. Гостей локації радо запрошували почастувати страви місцевої кухні учасники аматорського вокального колективу "Косів'яночка" Косівщинського сільського будинку культури з їх чудовим керівником Байдак Іриною Вікторовною, а також працівники управління освіти. культури, молоді і спорту Степанівської селищної ради: Матюшенко Ольга та Лисенко Діана.

Яскравим та видовищним став виступ хореографічного колективу "Веселка"  КЗ "Косівщинська мистецька школа" на головній сцені фестивалю під керівництвом Крючкової Т.М., які запалили всіх присутніх своєю енегрією, веселим  настроєм та видовищністю мистецтва танцю. Після чого почались виступи запрошених зіркових гостей, публіку розважали: співачка Ula, Василь Жадан, студія 95 квартал та зіркова NK.

Особливістю свята стало встановлення національного рекорду з одночасного виконання Державного Гімну України, атмосфера цього дійства не залишила байдужого жодного гостя фестивалю.

фото: виступ хореографічного колективу "Веселка" КЗ "Косівщинська мистцька школа" (керівник Крючкова Т.М.)

композиція: "Веселкове розмаїття"