УСПІХИ СТЕПАНІВСЬКИХ ЛЕГКОАТЛЕТІВ НА ЧЕМПІОНАТІ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дата: 28.08.2021 12:58

Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків та дорослих зібрав спортсменів і глядачів 19-20 серпня 2021 року на стадіоні «Авангард» м. Суми.

Команда КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради на змаганнях була представлена 8 спортсменами. За підсумками змагань вихованці тренерів – викладачів  з легкої атлетики Олексія Шелеста та Людмили Шелест посіли наступні місця::

- у бігу на 5000 м.  п`єдестал  був повністю підкорений  спортсменами школи, а саме: 1 місце  - Руслан Лазоренко, 2- місце – Олександр Шпетний, 3 місце – Гаврилюк Володимир.

- у спортивній ходьбі на 2000 м. серед молодших юнаків перемогу здобула Дарина Гольченко;

- у спортивній ходьбі на 3000 м. серед молодших юнаків 2 місце посів Сергій Лазоренко, Олексій Лазоренко був 3-ім.

- Андрій Єгоров в бігу на 100 м. та 200 м. посів 3-ті місця.

Вихованець тренера – викладача з легкої атлетики Кравченко Антона – Богдан Гузь посів 4 місце на дистанції 800 м.

Степанівська селищна рада сердечно вітає спортсменів і тренерів з блискучими перемогами, зичить здоров'я, сил, терпіння, наснаги у здобутті поставлених цілей.