Робоча зустріч щодо відновлення будівництва Степанівського ЗДО "Орлятко"

Дата: 19.04.2021 11:47

Робочий тиждень розпочався з вирішення важливих для громади питань. Одне із них є завершення будівництва на об’єкті «Нове будівництво ЗДО «Орлятко» по вул. Центральній, 44 в смт. Степанівка Сумського району Сумської області».

За ініціативи голови Степанівської територіальної громади Лукаша В. О. 19.04.2021 відбулась робоча зустріч з представниками  ТОВ «КРОС», яка є підрядною організацією з будівництва дошкільного закладу. Під час зустрічі визначено основні етапи завершення будівництва та введення закладу освіти в експлуатацію.

Відповідно до відкоригованої проектно-кошторисної документації, обговорено виконання додаткових робіт, а саме:

Монтаж системи блискавкозахисту;

Збільшення площі вогнезахисної обробки;

Монтаж системи автоматичної пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу;

Монтаж теплової мережі;

Благоустрій прилеглої території.