Робоча зустріч щодо відновлення ремонтних робіт покрівлі Степанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата: 19.04.2021 18:35

На базі Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулася зустріч очільника громади Лукаша В. О., представників депутатського корпусу та підрядної організації ТОВ «СФЕРА АВ», яка виконує роботи по об’єкту «Капітальний ремонт покрівлі Степанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, вул. Центральна, 70 смт. Степанівка Сумського району Сумської області». Головним питанням порядку денного стало відновлення будівельних робіт по даному проєкту в 2021 році.

Управлінням освіти, культури, молоді та спорту Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області в результаті проведення відкритих торгів у грудні 2018 року заключено договір із ТОВ «СФЕРА АВ» на загальну суму 3 899,000 тис. гривень.

Станом на 19.04.2021 на ремонт покрівлі витрачено кошти в сумі 1 670,013 тис. гривень. З травня 2021 року розпочнуться ремонтні роботи із реконструкції водозливної системи та заміни шести рядів цегли на парапеті будівлі.

Для завершення будівельних робіт по вищезазначеному об’єкту необхідно 2 228,987 тис. гривень.