ПРОБНЕ ЗНО-2020 – НЕОБХІДНО СПРОБУВАТИ: УСЕ ПРО ЗАГАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ, СПЕЦИФІКУ РЕЄСТРАЦІЇ ТА ВАРТІСТЬ ПРОБНОГО ЗНО

09:26 27.12.2019

ВІДБУВСЯ ЗВІТНИЙ КОНЦЕРТ ХУДОЖНЬОЇ САМОДІЯЛЬНОСТІ СТЕПАНІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО БУДИНКА КУЛЬТУРИ

Кожного року підсумком роботи сільських та селищних закладів культури є проведення звітних концертів. Так в Степанівському селищному будинку культури 22 грудня 2019 року пройшов звітний концерт колективів художньої самодіяльності.

21:56 22.12.2019

Відбувся звітний концерт художньої самодіяльності Степанівського селищного клубу

Справжнє свято відбулось в Степанівському селищному клубі 21 грудня 2019 року яке тривало майже 3 години! Звітній концерт художньої самодіяльності був представлений запальними піснями народного аматорського хорового колективу під керівництвом заслуженого діяча культури України Островського Леоніда Івановича, які радували глядачів своїм професіоналізмом та майстерністю.

20:17 21.12.2019

П'ятнадцятиразові Чемніони Сумського району з футболу

Юнаки Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області, під керівництвом заслуженого тренера України Семенця Анатолія Івановича, у 2019 році в черговий раз стали Чемпіонами Сумського району з футболу. На заході присвяченому відзначенню переможців, що відбувся 19 грудня 2019 року селищний голова Лукаш Володимир Олександрович привітав юних спортсменів, побажав їм невичерпної наснаги та примноження своїх здобутків. Також, Володимир Олександрович подякував тренеру Семенцю А.І. за популяризацію футболу в громаді та високий професіоналізм у справі виховання підростаючого покоління футболістів.

19:25 19.12.2019

Степанівська селищна рада вітає дітей громади з новорічними святами

Передноворічні дні завжди сповнені приємних вражень та сюрпризів. Степанівська селищна рада 19.12.2019 привітала дітей Степанівської громади з Днем Святого Миколая та Новим роком солодкими подарунками: 164 подарунки отримали вихованці закладів дошкільної освіти та 288 подарунків – діти 1-4 класів і діти пільгових категорій старших класів. Бажаємо нашим здобувачам освіти, щоб збувались їх мрії та бажання, хай поруч з ними завжди буде Янгол-охоронець! Вітаємо з Новорічними святами!

13:24 19.12.2019

Звітній концерт в Степанівському селищному клубі

Степанівський селищний клуб радий запросити всіх на звітний концерт, що відбудеться 21.12.2019 о 16:00! Багато місяців підготовки і натхненна праця аматорів та керівників художніх колективів подарують незабутні емоції та справжній святковий настрій!

12:33 14.12.2019

Звітній концерт Степанівському селищному будинку культури

Запрошуємо всіх бажаючих душевно відпочити та насолодитися творчістю аматорських художніх колективів на звітній концерт Степанівського селищного будинку культури, який розпочнеться в неділю 22 грудня 2019 року о 14:00

12:30 14.12.2019

Відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю в Степанівській селищній раді

Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю, який проголошено ООН у 1992 році. Заходи в цей День спрямовані на інтеграцію людей з інвалідністю у життя нашого суспільства.

19:26 03.12.2019