Сумського району Сумської області

Вітаємо призерів чемпіонату України з легкої атлетики серед юніорів!

Дата: 02.02.2021 08:11
Кількість переглядів: 30

У Сумському палаці студентського спорту 27-28 січня 2021 року проходив чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. У змаганнях прийняли участь 437 спортсменів з 24-х областей України. Збірну команду Сумської області представляли 50 спортсменів. До складу якої входили 9 спортсменів комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа» Степанівської селищної ради та два спортсмени, вихованці комунального закладу які на теперішній час представляють Східний Державний центр олімпійської підготовки з легкої атлетики.

Перші комплекти нагород розіграли скороходи на дистанції 3000 м юніорки та 5000 м. юніори. На дистанції 3000 м. бронзовою призеркою стала Софія Криловецька, показавши свій найкращий результат – 14хв.51сек.97сот.

В змаганнях юніорів, 5000 м., два наших спортсмени піднялися на п`єдестал пошани.

Чемпіоном України став Микола Рущак з результатом 21хв.23сек.53сот. та бронзовим призером став Шелест Єгор з особистим рекордом 22хв.42сек.41сот. Ще шість спортсменів дали залікові очки команді Сумської області:

- 6 місце Кравченко Едуард

- 7 місце Олисеєнко Алла

- 8 місце Лазоренко Руслан

- 8 місце Романенко Ольга

- 9 місце Семенов Владислав

- 11 місце Купач Іван

У підсумку команда Сумської області виборола 1 перше, 3 других та 3 третіх місця набравши 476 очок (203 очки вихованці КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради) посіла 6 командне місце.

Всі спортсмени закладу вихованці тренерів-викладачів з легкої атлетики Шелеста Олексія Петровича та Шелест Людмили Георгіївни.