Організація харчування в закладах загальної середньої освіти

Організація харчування учнів у закладах загальної середньої освіти регламентується рішенням чотирнадцятої сесії Степанівської селищної ради сьомого скликання від 14.12.2018 «Про організацію харчування учнів 1-11 класів закладів загальної середньої освіти Степанівської селищної ради у 2019 році». Відповідно до вищезазначеного рішення встановлено вартість харчування: для учнів 1-4 класів у сумі 16 гривень, за кошти місцевого бюджету; для учнів 5-11 класів із числа пільгових категорій у сумі 16 гривень, за кошти місцевого бюджету.

14:01 21.10.2019

В СТЕПАНІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

"УКРАЇНА - МУЖНЯ КРАЇНА!" Таку назву має культурно - мистецьке свято, що проходило 14 жовтня 2019 року в Степанівському селищному будинку культури.  Головною ідеєю свята було виявлення поваги та шани захисникам нашої держави, її суверенітету й територіальної цілісності, популяризація історії українських військових звитяг, гідне вшанування борців за незалежність України.

17:14 14.10.2019

Турнір з греплінгу

Турнір з греплінгу присвячений Дню захисника України проходив на базі Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 ім. Д.Косаренка м. Суми Сумської області 13 жовтня 2019 року. До змагань долучилась команда Степанівського селищного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

18:10 13.10.2019

Участь фольклорного ансамблю "Яворина" у етнофестивалі "Пісенне перевесло"

Відкритий обласний конкурс автентичного співу "Пісенне перевесло" відбувся у Слоутському сільському будинку культури Березівської ОТГ 12 жовтня 2019 року . У конкурсній програмі взяли участь 26 колективів та окремих виконавців автентичного співу з різних міст та районів до яких приєднався фольклорний ансамбль "Яворина" Степанівського селищного будинку культури Степанівської селищної ради.

19:51 12.10.2019

У Степанівській громаді відзначили Міжнародний день людей похилого віку

У Степанівському селищному будинку культури 02 жовтня 2019 року відбувся святковий вечір присвячений Міжнародному Дню людей похилого віку – «Роки людині до лиця – день мудрості та довголіття».Бібліотекар Степанівської селищної бібліотек  Юхненко Ірина Іванівна разом з Підліснівським сільським будинком культури та Степанівським селищним клубом підготували цікаві номери, щоб порадувати запрошених.

10:00 03.10.2019

Третя Міжнародна зустріч-фестиваль можливостей людей поважного віку "Золоті Роки 2019" у Львові

Аматорський народний вокальний ансамбль «Горлиця» Підліснівського сільського будинку культури долучився до ІІІ Міжнародної зустрічі-фестивалі можливостей людей поважного віку «Золоті Роки 2019» у Львові.

19:05 25.09.2019

Міжнародний конкурс пісенної творчості “Мелодії вічності”

В рамках 24-го Міжнародного літературно-мистецького фестивалю “Кролевецькі рашники” 20-го вересня відбувся Міжнародний конкурс пісенної творчості “Мелодії вічності”. Аматорський вокальний жіночій квартет  "Степанівські чарівниці"  Степанівського селищного будинку культури під керівництвом Пастушенко Людмили Сергіївни та соліст Петренко Костянтин взяли участь у конкурсі.

20:28 20.09.2019