Телеграм-канал Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти

Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти запрошує  учнів приєднатись до каналу телеграм https://t.me/zno2022kh . Це дасть можливість швидко дізнаватись новини про ЗНО та отримувати відповіді на питання від фахівців ХРЦОЯО.

10:58 04.11.2021

УСПІХИ СТЕПАНІВСЬКИХ ЛЕГКОАТЛЕТІВ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ

Місто Івано-Франківськ 24 жовтня 2021 року став місцем проведення Чемпіонату України зі спортивної ходьби на 35 км серед дорослих та молоді, командного чемпіонату України зі спортивної ходьби на 20 км серед дорослих та молоді, командного чемпіонату України зі спортивної ходьби серед ДЮСШ і СДЮШОР.  Команду  комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа» Степанівської селищної ради представляли 10 спортсменів.

15:52 28.10.2021

Розпочато ремонтні роботи на харчоблоці Степанівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Рішенням 8 сесії Степанівської селищної ради 8 скликання від 14.07.2021 виділено частину коштів у сумі 400,000 тис. гривень на початок ремонтних робіт по об’єкту: «Капітальний ремонт харчоблоку Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів по вул. Центральна, буд. 70 в смт Степанівка Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області».

11:01 20.10.2021

ДЕНЬ СЕЛА ЧЕРВОНИЙ КУТ

Традиційно до свята Покрови Пресвятої Богородиці, яке водночас є одним з найбільших релігійних свят осені, дружня громада села Червоний Кут відзначає свято своєї малої батьківщини. В цей день під "Покровом Богородиці" об'єдналися родини, щоб разом з теплотою і добром привітати рідне, миловидне село і його жителів.

22:09 16.10.2021

УСПІШНА УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ТАНЦЮВАЛЬНОМУ ФЕСТИВАЛІ

У Сумському державному університеті 10 жовтня відбувся Всеукраїнський фестиваль - конкурс хореографічного мистецтва "ПАПА DANCE FEST". Сучасний хореографічний колектив Степанівського селищного будинку культури     " Dance Group Euphoria " ( керівник  Будко М. М.) гідно представив громаду перед авторитетним журі м. Харкова.

16:37 11.10.2021

VI ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС НАРОДНОЇ ХОРЕОГРАФІЇ ім. ПАВЛА ВІРСЬКОГО

Цими вихідними дійшов до свого завершення VI Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної хореографії ім. Павла Вірського, найкращі танцювальні колективи з усіх областей України радо прийняли запрошення на участь у фестивалі.  Дитячий танцювальний колектив "Веселка" Косівщинскої мистецької школи взяв участь у ІІІ етапі фестивалю, що відбувся в Центрі культури і мистецтв Національного авіаційного університету  м. Києва з композицією :  "Веселкове розмаїття".

15:40 11.10.2021

ЗАКЛЮЧНИЙ ТУР ЧЕМПІОНАТУ СУМСЬКОЇ ТГ З ФУТБОЛУ

Добіг свого завершення Чемпіонат Сумської ТГ з футболу, 3 жовтня ФК "Колос" с. Підліснівка на виїзді здолав опір ФК "В.Сироватка" з рахунком 5:3, що дозволило у підсумку посісте почесне ІІ місце в чемпіонаті. Футбольна команда "Хлібодар" Степанівської селищної ради на своєму полі впевнено здолала команду "Легіон" с. Миколаївка (4-0). Ця перемога також дозволила зберегти ІІІ місце в турнірній таблиці.

17:09 04.10.2021

УСПІШНИЙ ВИСТУП КОЛЕКТИВУ "DANCE GROUP EUPHORIA" НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФЕСТИВАЛІ

Глядацька зала Сумського державного університету 02 жовтня стала місцем проведення Всеукраїнського фестивалю - конкурсу хореографічного мистецтва "MEGA FREEDOM". Сучасний хореографічний колектив Степанівського селищного будинку культури     " Dance Group Euphoria " ( керівник  Будко М. М.) гідно представив громаду перед авторитетним жюрі           м. Києва.

12:41 04.10.2021