Покращення матеріально-технічної бази закладів культури Степанівської ТГ

Для якісної роботи Солідарненського сільського клубу та Степанівського селищного будинку культури управлінням освіти, культури, молоді і спорту Степанівської селищної ради були придбані акустичні системи на суму 21.5 тис. грн.

14:48 02.12.2021

Чемпіонат асоціації футзалу Сумщини

У спорткомплексі Сумського державного педагогічного університету 28.11.2021 року відбувся черговий тур Чемпіонату асоціації футзалу Сумщини. На паркеті зустрілись дві команди представників Степанівської територіальної громади: ФК "Колос" с. Підліснівка та ФК "Хлібодар" смт Степанівка, поєдинок виявився цікавим і напруженим, з перших хвилин матчу рахунок відкрив гравець "Колоса" Чернишов А., але "Хлібодар" активно пресингував суперника і перший тайм зафіксував  рахунок 2:2. Другий тайм поєдинку проходив за рівної, безкомпромісної боротьби, але реалізація гольових моментів у гравців "Хлібодара" була вищою.  Фінальний сигнал арбітра зафіксував перемогу команди "Хлібодар" з рахунком 7:5.

11:32 29.11.2021

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ

Щороку у четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять мільйонів жертв голодоморів. У ХХ столітті українці пережили їх тричі: 1921 – 1923, 1932 – 1933 і 1946 – 1947 роках. Наймасштабніший із них був у 1932 – 1933 роках. Саме його нині називають геноцидом українського народу, здійсненим сталінським режимом.

16:13 26.11.2021

Чемпіонат м. Суми з футзалу серед юнаків 2011-2012 р.н.

У неділю, 21 листопада 2021 року, у спортивному комплексі Сумського державного університету відбулися матчі першого туру чемпіонату міста Суми з футзалу серед дитячо-юнацьких команд 2011-2012 років народження. У змаганнях беруть участь 12 команд, а саме: «Ніка» м.Суми, «ДЮСШ» ім..Масалітіна» смт.Миколаївка, ФК « В.Рибиця», «КДЮСШ Суми» м. Суми, «Динамо» м.Білопілля, ФЦ «Барса» - 2012 р.н.» та ФЦ «Барса»- 2013 р.н. м.Суми, «Явір» смт.Краснопілля, КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради, ДЮСШ м.Охтирка, «Лідер» м.Суми та ДЮСШ м.Тростянець.

13:59 23.11.2021

ВІДЗНАЧЕННЯ НАРОДНОГО АМАТОРСЬКОГО ХОРОВОГО КОЛЕКТИВУ КОСІВЩИНСЬКОГО СБК

З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, в рамках проведення обласної культурно-мистецької акції "Мистецькі сходи", яка відбулась 19 листопада у концерній залі "Театру юного глядача" м. Суми нагороджено почесною відзнакою Народний аматорський хоровий колектив Косівщинського сільського будинку культури Степанівської селищної ради у номінації "кращий творчий колектив".

14:57 22.11.2021

ДРУГИЙ ТУР ЧЕМПІОНАТУ АСОЦІАЦІЇ ФУТЗАЛУ СУМЩИНИ

У легкоатлетичному манежі СумДУ 21 листопада відбулись матчі другого туру Чемпіонату асоціації футзалу Сумщини команди Степанівської ТГ ФК "Хлібодар" смт Степанівка та ФК "Колос" с. Підліснівка зустрілися з ФК "International" та ФК "Натон" відповідно.

11:48 22.11.2021

СТАРТ ЧЕМПІОНАТУ АСОЦІАЦІЇ ФУТЗАЛУ СУМЩИНИ

Команди Степанівської ТГ розпочали свою боротьбу у чемпіонаті Асоціації футзалу Сумщини. У легкоатлетичному манежі СумДУ 14 листопада зіграли свої перші матчі команди ФК "Степанівка" та ФК "Колос" с. Підліснівка.

22:56 14.11.2021

Розвиток футболу в Степанівській територіальній громаді

За підсумками Чемпіонату Сумської ТГ з футболу 2021 Степанівська територіальна громада, на чолі з Лукашем Володимиром Олександровичем, підтримали призерів Чемпіонату цінними подарунками. На сесії селищної ради для футбольних команд "Колос" с. Підліснівка та "Хлібодар" смт. Степанівка виділено кошти в сумі 65,000 тис. гривень. На ці кошти придбано: футбольні м’ячі, спортивну форму та взуття.

19:51 13.11.2021