ДЕНЬ ЄДНАННЯ УКРАЇНИ

Президент України Володимир Зеленський видав Указ про започаткування державного свята під назвою День єднання, який українці відзначатимуть 16 лютого. Метою цього свята є посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.

10:46 16.02.2022

Встановлення категорій закладам культури Степанівської ТГ

За підсумками показників роботи клубних установ Степанівської селищної ради за 2021 рік, відповідно до наказу Міністерства культури і туризму України від 18.10.2005 «Про впорядкування умов оплати праці працівників культури», наказу управління освіти, культури, молоді та спорту Степанівської селищної ради від 22.01.2022р. № 12-ОД "Про встановлення груп по оплаті праці для керівних працівників закладів культури клубного типу" з 1 лютого 2022р. встановлено групи по оплаті праці керівників закладів культури Степанівської територіальної громади, а саме:

12:07 01.02.2022

Переможний виступ легкоатлетів Степанівської ТГ на чемпіонаті України серед юніорів

Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів відбувся 22-23 січня у Сумському палаці студентського спорту. У змаганнях прийняли участь 419 спортсменів з 24-х областей України. Збірну команду Сумської області представляли 56 спортсменів, до складу якої входили  2 спортсмени комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа» Степанівської селищної ради та три спортсмени - вихованці комунального закладу, які на теперішній час представляють Східний Державний центр олімпійської підготовки з легкої атлетики.

00:09 29.01.2022

Перевірка підвальних приміщень закладів загальної середньої освіти

На виконання наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 04.01.2022 № 1-ОД "Про вивчення стану утримання підвального приміщень (цокольних поверхів)" Управлінням освіти, культури, молоді та спорту Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області разом з представниками Сумського районного управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області 13.01.2022 проведено перевірку підвальних приміщень закладів загальної середньої освіти Степанівської територіальної громади.

12:01 21.01.2022

ЗАГАЛЬНОСЕЛИЩНИЙ ФЛЕШМОБ "ЗАСПІВАЙМО "ЩЕДРИК" РАЗОМ!"

Степанівська громада напрочуд співочий край, це ще раз підтвердив святковий загальноселищний флешмоб "Заспіваймо "Щедрик" разом!", який відбувся 15 січня в стінах Степанівського селищного будинку культури. Під час яскравого, душевного свята самодіяльні вокальні колективи громади та вихованці Косівщинської школи мистецтв виконали безсмертний твір Миколи Леонтовича "Щедрик".

17:06 15.01.2022

ЗАПРОШУЄМО НА СВЯТКОВИЙ ФЛЕШМОБ!

Шановні мешканці і гості Степанівської громади! Радо запрошуємо приєднатися до святкового флешмобу: "Заспіваймо "Щедрик" Разом", який відбудеться 15.01.2022р о 13.00 у Степанівському селищному будинку культури. В святковій програмі прозвучать новорічні та різдв'яні композиції у виконанні кращих вокальних та хорових колективів Степанівської громади. Кульмінацією дійства стане виконання всесвітньо відомого твору Миколи Леонтовича "ЩЕДРИК". Чекаємо на Вас!

12:33 12.01.2022

НОВОРІЧНИЙ РАНОК ДЛЯ МАЛЯТ

У селищному будинку культури 03.01.2022 року відбувся новорічний ранок для малят.У заході прийняли активну участь працівники селищного будинку культури Степанівської селищної ради та батьки, діти яких займаються у хореографічних гуртках. Для дітей була проведена розважальна програма з конкурсами та врученням солодких подарунків.Степанівська селищна рада та управління освіти, культури, молоді та спорту приєднується до привітання учасників свята з найкращими побажаннями.

11:42 04.01.2022

НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ ЧЕМПІОНАТУ СУМСЬКОЇ ТГ З ФУТБОЛУ

У залі засідань Сумської районної державної адміністрації 30 грудня відбулось урочисте нагорородження переможців та призерів Чемпіонату Сумської територіальної громади з футболу сезону 2021 року.

17:01 30.12.2021

Завершення першого кола Другої ліги Асоціації футзалу Сумщини

У неділю 26 грудня 2021 року в спортивній залі Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка проведено останню гру першого кола Другої ліги Асоціації футзалу Сумщини. Нагадуємо, що Степанівську територіальну громаду представляють дві команди: «Колос Підліснівка» та «Хлібодар Степанівка».

21:26 29.12.2021