Випускні свята "Прощавай садочку"

У закладах дошкільної освіти Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області 29.05.-30.05.2019 відбулися незабутні свята "Прощавай садочку". П'ятдесят дев'ять дошкільників залишили стіни рідних садочків. Діти подарували всім присутнім величезну кількість позитивних емоцій та незабутніх вражень. Селищний голова Лукаш В. О. привітав дітлахів із їхніми першими випускними, а також подарував дитячим закладам цінні подарунки.

11:56 03.06.2019

Рятувальники продовжують роз'яснювальну роботу з підростаючим поколінням

23 травня 2019 року рятувальники Сумського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області у рамках тижнів знань з безпеки життєдіяльності провели профілактично-роз'яснювальну роботу з учнями: Степанівської загальноосвітньої школи, Степанівської філії Степанівської загальноосвітньої школи, Підліснівської загальноосвітньої школи. Під час проведення профілактичних заходів перед учнями піднімались наступні питання: порядок дій у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій і пожеж, зокрема стосовно забезпечення безпечної та швидкої евакуації людей, дотримання вимог пожежної безпеки, правил безпеки при виявлені вибухонебезпечних предметів та правил безпеки життєдіяльності. Рятувальники розповіли про різноманітні надзвичайні ситуації, причини їх виникнення та шляхи запобігання. Були наведені факти пожеж, які найчастіше виникають з найпоширеніших причин. Згадали номери телефонів пожежної та інших екстрених служб. Під час проведення заходу відбувалась жвава бесіда. Діти розповідали про ситуації, учасниками яких були вони самі або їхні знайомі.

11:08 24.05.2019

З перемогою!

Вітаємо танцювальний колектив «Dance Group Euphoria»  та художнього керівника Будко Марину Миколаївну з перемогою у Всеукраїнському марафоні хореографічного мистецтва «FREEDOM», який відбувся 19 травня 2019 року у м. Тростянець. Щорічно танцювальний колектив підтверджує свою високу виконавську майстерність новими здобутками, то ж пишаємось вами та зичемо творчого натхнення і нових перемог!

09:37 20.05.2019

Звітній концерт

У Степанівському селищному будинку культури Степанівської селищної ради 18 травня 2019 року відбувся звітний концерт народного вокального аматорського колективу «Дивограй» під керівництвом директора Степанівського СБК Гладкого П.В.

09:05 19.05.2019

Бронзові призери в обласних змаганнях з міні-футболу

Футбольна команда Степанівської селищнї ради Сумського району Сумської області у складі: Води Євгена, Деряги Владислава, Куца Олександра, Панасенка Івана, Панасенка Руслана, Саралієва Артура, Фаткуліна Дмитра, Якубця Віктора, посіла третє місце в обласних змаганнях з міні-футболу в залік культурно-спортивного свята "Краща спортивна громада Сумщини - 2019". Футболісти  показали майстерну гру та справжню жагу до перемоги, отримвши шквал оплесків від вболівальників.  Хлопці, Степанівка пишається ВАМИ. Особливу подяку за підтрумку та розвиток футболу в громаді висловлюємо голові Степанівської селищної ради Лукашу В. О.

21:12 18.05.2019

ДО УВАГИ БАТЬКІВ !

Шановні батьки вихованців дитячих садочків  та учнів загальноосвітніх шкіл,  жителі Степанівської селищної ради! Запрошуємо Вас до закладів культури Степанівської об’єднаної громади для змістовного проведення святкових заходів (Дня випускника, Дня захисту дітей, Останнього дзвоника, тощо).

15:08 16.05.2019

Святкування Дня селища Степанівка

Суботній  день 11 травня 2019 року був по-весняному теплий і сонячний, хоча напередодні були проливні дощі, немов на Степанівку спустилася Божа благодать,  адже громада святкувала День селища. Багато жителів з нетерпінням чекали на цю подію й активно готувалися до неї: завершувалося будівництво футбольного поля зі штучним покриттям, аматори готувалися  до святкового концерту, народні умільці організовували виставку прикладного мистецтва, колективи різних установ продумували презентацію свого куреня та улюбленої страви.

00:06 12.05.2019