У СТЕПАНІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ВЕСНЯНА ТОЛОКА З БЛАГОУСТРОЮ

19 травня апарат Степанівської селищної ради разом з Управлінням освіти, культури, молоді та спорту, Управлянням фінансів та економічного розвитку та Центром надання адміністративних послуг Степанівської селищної ради упорядковували територію біля гідрологічної пам’ятки місцевого значення «Джерела Г.М.Юнака», берегову лінію річки Сумка та паркову зону біля Стели загиблим воїнам, що працювали на Сумсько-Степанівському цукровому комбінаті.

13:05 22.05.2023

Степанівці – 353 роки! У рамках відзначення Дня селища Степанівка та 5-ї річниці утворення Степанівської громади відбувся благодійний концерт на підтримку добровольчого формування №1 Степанівської територіальної громади.

Благодійний захід, приурочений  відзначенню   Дня селища Степанівка  продовжився благодійним концертом за участю колективів Степанівського будинку культури та Степанівського селищного клубу.

15:58 12.05.2023

Легкоатлети КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради взяли участь у обласних змаганнях з легкої атлетики серед учнів ДЮСШ, СДЮШОР 2006-2007; 2008-2009 років народження

Легкоатлети КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради 11 травня 2023 року взяли участь у обласних змаганнях з легкої атлетики серед учнів ДЮСШ, СДЮШОР 2006-2007; 2008-2009 років народження, які відбулися у місті Суми на стадіоні «Авангард». Команда КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради була представлена у такому складі: Лазоренко Сергій, Калініченко Дар’я, Зиков Дмитро, Гузь Богдан, Лєсной Роман, Яковенко Андрій. Спортсмени Степанівської ДЮСШ зайняли весь п’єдестал на дистанції 3000 м. зі спортивної ходьби серед старших юнаків:

15:21 12.05.2023

СТЕПАНІВЦІ -353 РОКИ! ПІСЕННИЙ БАТЛ МІЖ ЗАКЛАДАМИ КУЛЬТУРИ СТЕПАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ НА КРАЩЕ ВИКОНАННЯ ГІМНУ СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ «ОЙ, У ЛУЗІ ЧЕРВОНА КАЛИНА»

До 353-ї річниці селища Степанівка та 5-ї річниці утворення Степанівської територіальної громади у Степанівському селищному будинку культури, за участі колективів закладів культури Степанівської селищної ради, відбувся пісенний батл на краще виконання Гімну Січових Стрільців «Ой у лузі червона калина».

16:21 10.05.2023

У ДЕНЬ СЕЛИЩА СТЕПАНІВКА ВІДБУВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК, ЯКИЙ ОБ’ЄДНАВ ВСІХ НЕБАЙДУЖИХ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ.

До дня відзначення 353-ї річниці селища Степанівки в Степанівському селищному будинку культури 06 травня відбувся благодійний ярмарок, проведений з метою збору коштів на підтримку добровольчого формування №1 Степанівської територіальної громади.

11:25 10.05.2023

Вихованці секції з футболу КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради взяли участь у двох заключних турах чемпіонату з футзалу серед дітей 2011-2012 р. н.

Вихованці секції з футболу КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради минулої суботи 06 травня 2023 року взяли участь у двох заключних турах чемпіонату з футзалу серед дітей 2011-2012 р. н. Змагання проходили в спортивній залі Сумського державного університету. Команду КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради представили: 12 вихованців, з смт. Степанівки (9 учнів) та з с. Бездрика (3 учні). Так у підсумку 4 матчів команда громади зайняла четверте місце. Нажаль не вдалося утримати друге місце після перших двох турів, але робимо висновки, працюємо і йдемо далі до кращих результатів.

16:10 09.05.2023