Працівники Підліснівського ліцею провели благоустрій прилеглої території

Навіть у військовий час Підліснівський ліцей залишається вірним своїм традиціям – проводити навесні екологічні акції. Працівниками та педагогами  проведено плідну роботу з благоустрою та поліпшення санітарного стану території ліцею. Тепер заклад освіти став ще більш красивим і охайним. Звісно, ця толока – це маленька частина роботи з упорядкування території, але значний крок до її чистоти. Турбуємося про довкілля разом!

16:37 11.04.2023

Працівники Степанівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Орлятко» долучилися до весняної толоки

Відповідно до рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області від 24.03.2023 № 62 «Про затвердження заходів з проведення місячника благоустрою на території Степанівської селищної ради» працівники Степанівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Орлятко» Степанівської селищної ради провели благоустрій прилеглої території закладу та могили загиблим воїнам в роки Другої світової війни.

13:31 10.04.2023

Товариська зустріч дітей футбольних секцій КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради

З метою популяризації здорового способу життя серед дітей та учнівської молоді із березня 2023 року в с. Підліснівка розпочала роботу секція з футболу Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа» Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

16:52 06.04.2023

Прибирання прилеглої території Підліснівського ЗДО «Малятко» Степанівської селищної ради

Відповідно до рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області від 24.03.2023 № 62 «Про затвердження заходів з проведення місячника благоустрою на території Степанівської селищної ради» працівниками Підліснівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Малятко» Степанівської селищної ради проведено благоустрій території свого закладу.

16:01 06.04.2023

Працівники Степанівського ліцею Степанівської селищної ради долучилися до місячника благоустрою

Відповідно до рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області від 24.03.2023 № 62 «Про затвердження заходів з проведення місячника благоустрою на території Степанівської селищної ради» працівниками Степанівського ліцею Степанівської селищної ради продовжено прибирання прилеглої території закладу та пам’ятка загиблим односельцям в роки Другої світової війни.

13:05 06.04.2023

Благоустрій території в районі цукрового заводу

Відповідно до рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області від 24.03.2023 № 62 «Про затвердження заходів з проведення місячника благоустрою на території Степанівської селищної ради» працівниками закладів бюджетної сфери розпочато прибирання території в районі цукрового заводу.

12:45 06.04.2023

Працівники Новосуханівського ліцею Степанівської селищної ради долучилися до місячника благоустрою в с. Новосуханівка

Відповідно до рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області від 24.03.2023 № 62 «Про затвердження заходів з проведення місячника благоустрою на території Степанівської селищної ради» працівниками Новосуханівського ліцею Степанівської селищної ради розпочато прибирання прилеглої території.

12:41 06.04.2023

Прибирання прилеглої території Степанівської філії Степанівського ліцею Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області

Відповідно до рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області від 24.03.2023 № 62 «Про затвердження заходів з проведення місячника благоустрою на території Степанівської селищної ради» 06.04.2023 працівниками Степанівської філії Степанівського ліцею Степанівської селищної ради проведено благоустрій прилеглої території.

12:35 06.04.2023

У Степанівській територіальній громаді проведено атестацію педагогічних працівників

У середу 05 квітня 2023 року в приміщенні Сумської районної ради відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня педагогічних працівників Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

17:03 05.04.2023