Вітаємо переможця!

Вітаємо Кривоконь Євгенію, ученицю 3 класу Підліснівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області, яка під керівництвом педагога-організатора Будко Тетяни Олексіївни 17 лютого 2019 року виборола ІІ місце у Всеукраїнському  конкурсі дитячих робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну і техногенну тематику "Кращий пожежний - це ти обережний!".

16:10 18.02.2019

Районні змагання з волейболу

У Підліснівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів 17 лютого 2019 року відбулися зональні районні змагання з волейболу за Першість Сумського району серед аматорів. Степанівську селищну раду представляло дві команди : с. Підліснівка та смт. Степанівка. Нажаль хлопцям не вдалося вийти із зони.

13:10 18.02.2019

Вітаємо переможця!

Вітаємо Дробну Анастасію, ученицю 4А класу Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Степанівської селищної ради з перемогою в ІІІ (обласному) етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика та  її наставника Арнаутову Ніну Олексіївну, учителя початкових класів, спеціаліста вищої кваліфікаційної категорії, учителя-методиста . Бажаєм Насті та її учителю творчих успіхів та високих результатів у ІV (республіканському) етапі цього конкурсу.

19:15 17.02.2019

Ювілейна зустріч випускників минулих років у Степанівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Степанівської селищної ради

На зустрічі випускників минулих років, що відбулася 16 лютого 2019 року,  Степанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Степанівської селищної ради відзначала свій  30-ти річний ювілей  з Дня відкриття школи.

11:08 17.02.2019

Зустріч Міністра освіти і науки України Л.Гриневич з освітянами Сумщини

Палка промова Міністра освіти і науки України Лілії Михайлівни Гриневич  на зустрічі з освітянами Сумщини, що  відбулася 15 лютого 2019 року , про здобутки впровадження реформи «Нова українська школа» вселяє впевненість, що ми на вірному шляху і зміни в освіті таки відбудуться.

08:47 17.02.2019

У Степанівській ОТГ вшанували учасників бойових дій на території інших держав

З метою гідного вшанування мужності, самовідданості, вірності військовому обов'язку воїнів-інтернаціоналістів 14 лютого 2019 року в Степанівському селищному будинку культури відбулися урочистості присвячені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Святкова програма підготовлена вчительським та учнівським колективом Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, а також аматорами селищного будинку культури.

13:49 15.02.2019

Районні змагання з волейболу

У неділю 17 лютого 2019 року відбудуться районні змагання з волейболу. Місце проведення: спортивна зала Підліснівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області. Початок о 09.30. Запрошуємо вболівальників підтримати команди с. Підліснівка та смт. Степанівка.

15:43 12.02.2019

Степанівка зустрічає 43-й районний фестиваль-конкурс народної творчості «Хліборобська пісня"

09 лютого 2019 року оновлена глядацька зала Степанівського селищного будинку культури була переповнена односельцями, які з нетерпінням чекали виступів улюблених самодіяльних аматорських колективів селища Степанівка, сіл  Підліснівки, Новосуханівки, Косівщини та Садів у рамках проведення районного фестивалю-конкурсу народної творчості "Хліборобська пісня-2019" .

23:17 09.02.2019

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ДЕНЬ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ СТЕПАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

На виконання розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 09.12.2019 № 630-ОД "Про відзначення в Сумській області 100-річчя події Української рволюції 1917-1921 років" та вшанування пам"яті її учасників на період до 2021 року в закладах загальної середньої освіти Степанівської селищної ради був проведений єдиний інформаційний день на тему: "Видатні військові державні діячі Сумщини в Українській революції 1917-1921 років".

09:55 08.02.2019

Степанівська громада піклується про якісне харчування дітей закладів освіти

Питання організації якісного харчування знаходиться на контролі органів місцевого самоврядування Степанівської селищної ради. Управління освіти, культури, молоді та спорту Степанівської селищної ради постійно проводить моніторинг стану охоплення здобувачів освіти гарячим харчуванням, виконання норм харчування та якості й  збалансованості харчування.

09:01 06.02.2019