Степанівська громада вшанувала пам’ять воїнів-односельців, що загинули в роки Другої світової війни

Дата: 10.05.2020 12:13

Керівництво Степанівської громади на чолі з селищним головою Лукашем Володимиром Олександровичем 09 травня 2020 року вшанувало пам’ять воїнів-односельців, що загинули  в роки Другої світової війни покладанням квітів та хвилиною мовчання біля меморіалів слави загиблим воїнам встановлених на території громади,  на братських могилах та на могилах героїв-односельців Юнака Григорія Михайловича, повного  кавалера ордена Слави та Мацака Івана Макаровича, Героя Радянського Союзу.

Доземний уклін, безмежна вдячність та глибока шана визволителям нашої землі, які ціною власного життя відстояли честь та гідність Батьківщини.

Вічна слава воїнам, що полягли за свободу та незалежність!