Святковий концерт до Дня жінок у Степанівському селищному будинку культури

Дата: 08.03.2019 22:17

7 березня в будинку культури селища Степанівка відбувся святковий концерт до Міжнародного дня жінок. Виступили учасники художньої самодіяльності Степанівської філії Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та самодіяльні аматорські колективи будинку культури.

А в цих закладах з талантами і народною самодіяльністю все гаразд – що гумористів, що співаків і танцюристів, чи не кожний другий. Тож послухати і подивитись було на кого і на що. Зала була повністю заповнена глядачами.

Прозвучало багато теплих слів із поздоровленнями на адресу чарівних Степанянок:  мам, бабусь, сестер, подруг.

Селищний голова Володимир Олександрович Лукаш,  також, щиро подякував прекрасній половині громади за любов, працьовитість і доброту до дітей та чоловіків.

Відмітив, також,   Володимир Олександрович і класну творчу роботу аматорських митців сцени – подякував їм і їхнім керівникам за чудовий концерт.