У СТЕПАНІВСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ РОЗІГРАЛИ КУБОК СТРАШНЕНКА.

Дата: 22.07.2024 10:34

Участь у цьогорічному турнірі взяли чотири команди - "Ніколь-Технологія"(місто Суми), "Хлібодар"(селище Степанівка), "Фортуна""(місто Суми),  та "ЗіКоНі-Авангард""(місто Суми). Грали вони на мініфутбольному полі Степанівського спортивного комплексу фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх».

У першому півфіналі "Фортуна" та "Хлібодар" сильнішого не виявили - 2:2. Тож путівку у фінал розіграли у серії пенальті, у якій влучнішою та сильнішою була "Фортуна" у другому півфіналі "Ніколь-Технологія" з рахунком 0:4 поступилась команді "ЗіКоНі-Авангард". У матчі за третє місце "Хлібодар" був сильнішим за "Ніколь-Технологію" - 5:0. А у фіналі "Фортуна" з рахунком 1:4 поступилась "ЗіКоНі-Авангард". Остання команда з рук Сергія Страшненка отримала кубок.

Щирі вітання учасникам   та гостям нашого славного краю, людям  доброї волі, які шанують і підтримують славні традиції українського футболу