Сьогодні, 16 липня, українські бухгалтери відзначають своє професійне свято.

Дата: 16.07.2024 09:25

Шановні бухгалтери управління освіти, культури, молоді та спорту Степанівської селищної ради!

Дозвольте від щирого серця привітати вас з цим особливим днем!

Робота бухгалтера дуже важлива,особливо, коли це стосується централізованої бухгалтерії управління освіти, культури, молоді та спорту, адже тільки ви можете по-диригентськи віртуозно керувати всіма цифрами й таблицями, які відносяться до різних сфер життєдіяльності Степанівської селищної територіальної громади. Ви дотичні до розрахунків, які відповідають за навчання дітей громади, за їхнє харчування, розвиток та відпочинок, за культурне та спортивне життя громади та безпосередньої участі молоді в цьому житті.

Нехай же у вашій  роботі не буде недоліків, нехай у житті панує достаток. Нехай дебет і кредит сходяться, нехай цифри не втрачаються, нехай удача завжди посміхається вам.

Бажаємо миру в нашій країні,впевненості у собі та у своїх діях, бажаємо маленької радості кожної миті та великого щастя кожного дня! Бажаємо  мільйон щирих усмішок, тисячу радісних моментів, сотні щасливих шансів та десятки перспективних проєктів. Сімейного затишку та родинного тепла!