У Степанівській селищній територіальній громаді проведено рухові активності в рамках Всеукраїнського Олімпійського дня під гаслом «Передай вогонь ПЕРЕМОГИ!»

Дата: 27.06.2024 08:52

У рамках Всеукраїнського Олімпійського дня під гаслом «Передай вогонь ПЕРЕМОГИ!» у Степанівській селищній територіальній громаді проведено спортивні змагання присвячені участі національної збірної України в Іграх ХХХІІІ Олімпіади 2024 року, які відбудуться в Парижі.

На початку спортивного заходу для всіх учасників керівником танцювального гуртка Степанівського селищного будинку культури "Dance group Euphoria" Будко Мариною проведено спортивну руханку. Змагання проводилися з урахуванням обмежувальних вимог в умовах воєнного стану на двох локаціях. Чотири команди здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Степанівської селищної територіальної громади демонстрували свою майстерність у спортивних естафетах. У результаті І місце посіла команда Степанівської філії Степанівського ліцею, ІІ місце – команда Новосуханівського ліцею, ІІІ місце – команда Підліснівського ліцею, ІV місце – команда Степанівського ліцею.

У рамках проведення змагань на міні футбольному полі Степанівського селищного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» проведено зустріч футбольних команд КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа» Степанівської селищної ради. Після закінчення футбольних матчів турнірна таблиця змагань виглядає наступним чином. І місце посіла команда селища Степанівка (тренер-викладач Акопов Юрій), ІІ місце – команда села Бездрик (тренер викладач Феденченко В’ячеслав), ІІІ місце – команда селища Степанівка (тренер-викладач Великодний Руслан), ІV місце – команда селища Степанівка (тренер-викладач Акопов Юрій).

Після проведення змагань учасників нагороджено грамотами, медалями та солодкими подарунками, які придбано за кошти Степанівської селищної територіальної громади.

Дякуємо всім учасникам змагань та Збройним Силам України за можливість проводити різноманітні заходи.