людям з порушенням зору
Управління освіти, культури, молоді та спорту Степанівської селищної ради
Сумського району Сумської області

У Степанівській селищній територіальній громаді висадили троянди у рамках акції «Квітни. Допомагай. Перемагай!»

Дата: 12.06.2024 11:00
Кількість переглядів: 376

У рамках акції Степанівська  громада отримала 200 саджанців троянд. Реалізовує цю ініціативу Фонд громади “Подільська громада” @podilska.hromada за підтримки компанії Dekoplant @dekoplant.com. ua. Участь в акції вже прийняли 9 регіонів України, де було висаджено більше 40 тисяч кущів троянд, що прикрашають куточки країни вже третій рік поспіль.

Мета акції не лише уквітчати Україну, а й підтримати наших бійців шляхом благодійних пожертв. Зібрані кошти будуть витрачені на придбання дронів та тепловізорів для Збройних сил України.

Усі 200 кущів «королеви квітів» висаджені по територіях, прилеглих до адміністративних будівель, освітніх закладів та закладів культури Степанівської селищної ради. Дякуємо благодійному фонду за можливість прикрасити нашу громаду та підтримати наших захисників.

І нехай ці квіти стануть окрасою Степанівської громади та символом перемоги України!

Разом до перемоги!

«Висадка квітів/саджанців здійснена в рамках акції «Квітни. Допомагай. Перемагай», яку реалізує Фонд громади «Подільська громада» за підтримки компанії «Декоплант», яка не вперше надає саджанці троянд на безоплатній основі.