29-31 ТРАВНЯ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ СТЕПАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ПРОЛУНАЛИ ОСТАННІ ДЗВОНИКИ!

Дата: 31.05.2024 10:50

Незважаючи  на виклики сьогодення, зокрема дистанційне навчання, вихованці, учні, педагоги та батьки Степанівської громади гідно пройшли через  випробування ще одного року війни та успішно закінчили навчальний рік. Учні, здобувши переможні місця на учнівських олімпіадах та інших обласних  конкурсах і змаганнях,  продемонстрували всьому світу, що українці – сильна та освічена нація, яка ніколи не стане на коліна перед російськими окупантами.

Вітаємо  наших випускників із закінченням школи. Від сьогодні ви йдете у доросле життя, де  на вас чекають нові вершини та нові досягнення. Головне – будьте чесними і добрими людьми. Завжди та повсякчас пам’ятайте: ваші батьки і вчителі покладають на Вас великі сподівання. Бажаємо, щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Щиро сподіваємося, що ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни!

Щирі слова вдячності  педагогам за самовіддану працю, за турботу і знання, якими ви збагачуєте своїх вихованців, за невпинний творчий пошук та педагогічну мудрість.

Бажаємо  усім мирного неба, міцного здоров'я, щасливої долі, успіхів і нових відкриттів.

Нехай мир запанує у нашій вільній країні!

Слава Україні!

Героям слава!