ХОРЕОГРАФІЧНИЙ КОЛЕКТИВ «DANCE GROUP EUPHORIA» СТЕПАНІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО БУДИНКУ КУЛЬТУРИ ВИБОРОВ ПРИЗОВІ МІСЦЯ У КОНКУРСІ- ФЕСТИВАЛІ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА «НЕЗЛАМНІ FEST»

Дата: 13.05.2024 15:09

12 травня у місті Суми відбувся яскравий захід – Всеукраїнський конкурс -  фестиваль хореографічного мистецтва «НЕЗЛАМНІ  FEST»

Це справжнє свято танцю зібрало безліч учасників, демонструючи багатство та різноманіття хореографічного мистецтва.

Серед учасників фестивалю були й вихованці хореографічного гуртка «Dance group Euphoria» Степанівського селищного будинку культури Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області (керівник Марина Миколаївна Будко).

За результатами конкурсу, маємо такі результати:

2- місце  - команда «Star crew» у категорії beginning рівень;

2- місце  - команда «Power team» у категорії pro рівень;

1- місце – команда  «Energy team; у категорії pro рівень;

1- місце – команда  «One team» у категорії pro рівень.

Щиро вітаємо вихованців хореографічного колективу з черговими перемогами і  щиро бажаємо творчого натхнення для підкорення нових вершин під мирним небом України!

Слава Україні!

Героям слава!