Запрошуємо молодь громади долучитися до реалізації проєкту «Ремонт найпростішого укриття Степанівського ліцею» в рамках програми «Будуємо Україну Разом»

Дата: 08.05.2024 13:32

Хочеш бути корисним нашій громаді, але не знаєш як? Повір у силу свого впливу! Почни локальні зміни в своїй громаді, як учасник(иця) короткотривалого волонтерства.

У рамках програми «Будуємо Україну Разом» з 09.05. до 19.05.2024 на базі Степанівського ліцею заплановано реалізацію проєкту «Ремонт найпростішого укриття Степанівського ліцею».

Ми запрошуємо молодь віком від 18 до 35 років долучитися до реалізації проєкту громади

Що ВИ отримаєте під час реалізації проєкту:

• нові навички будівництва;
  • цікаве спілкування та нові знайомства;
  • покращення свого ментального здоров’я.

Якщо ВИ зацікавились, то телефонуйте за номером: 095 242 5227, де отримаєте більш детальну інформацію.