Вітаємо юнаків Косівщинського ліцею імені Лесі Українки Степанівської селищної ради за зайняте ІІІ місце у змаганнях з футзалу в рамках ІІІ етапу проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 06.05.2024 11:07

На минулому тижні учні Косівщинського ліцею імені Лесі Українки Степанівської селищної ради стали бронзовими призерами в змаганнях з футзалу в рамках ІІІ етапу проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». Під час змагань хлопці продемонстрували неабияку майстерність поступившись лише двом командам із м. Лебедин та м. Суми.

Вітаємо учнів та вчителя фізичної культури закладу освіти Соляника Р. Б. із зайнятим ІІІ місцем у змаганнях з футзалу в рамках реалізації ІІІ етапу проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». Бажаємо подальших успіхів.