ТАНЦІВНИКИ «DANCE GROUP EUPHORIA» ПРОДОВЖУЮТЬ ПІДКОРЮВАТИ ХОРЕОГРАФІЧНІ ВИСОТИ УКРАЇНИ

Дата: 29.04.2024 11:57

28 квітня на базі Сумського державного університету відбувся   Всеукраїнський хореографічний  фестиваль «Танцююча нація», у якому взяли участь вихованці хореографічного гуртка «Dance group Euphoria» Степанівського селищного будинку культури Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

Маємо такі результати:

1місце  -  команда «Mini size»;

1місце – команда  «Star crew»;

2 місце – команда  «Power team»;

1місце - команда «Energy team»;

3 місце – команда  «One team»;

1місце – команда  «Dream team»

Вітаємо вихованців хореографічного гуртка «Dance group Euphoria»   та його керівника Марину БУДКО з черговими перемогами і  щиро бажаємо творчого натхнення для підкорення нових вершин під мирним небом України! Пишаємося кожним і кожною з вихованців цього танцювального колективу!

Слава Україні!