Дата: 25.04.2024 12:58

На минулому тижні продовжився ІІІ ( районний) етап Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з черлідингу. Степанівську селищну територіальну громади представляли чарівні, граційні та енергійні учениці Косівщинського ліцею імені Лесі Українки Степанівської селищної ради. За результатами змагань наша команда  посіла п’яте місце.

Дякуємо учасницям за жагу до перемоги, а також висловлюємо подяку Солянику Роману Борисовичу, вчителю фізичної культури Косівщинського ліцею імені Лесі Українки та Крючковій Тетяні Миколаївні, викладачу Комунального закладу Центр позашкільної освіти – мистецька школа Степанівської селищної ради за підготовку до змагань, професійність та популяризацію здорового способу життя!