Учні Косівщинського ліцею імені Лесі Українки Степанівської селищної ради взяли участь у ІІІ етапі проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 15.04.2024 14:50

Минулого тижня баскетбольна команда юнаків Косівщинського ліцею імені Лесі Українки Степанівської селищної ради взяла участь у ІІІ етапі проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». У спортивній залі однієї з освітніх установ м. Сум зібралося 7 найкращих баскетбольних команд із територіальних громад Сумського району.

Підтримати юних баскетболістів приїхав очільник Степанівської селищної територіальної громади Лукаш Володимир Олександрович.

За результатами змагань з баскетболу здобувачі освіти Косівщинського ліцею імені Лесі Українки Степанівської селищної ради посіли 4 місце.

Вітаємо учасників змагань та вчителя фізичної культури Соляника Романа Борисовича з непоганим стартом у ІІІ етапі проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». Бажаємо подальших успіхів.