МІСЯЧНИК З БЛАГОУСТРОЮ СТЕПАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ!!!

Дата: 12.04.2024 10:12

11 квітня працівниками Степанівської селищної ради та управління освіти, культури, молоді та спорту  Степанівської селищної ради  очищено прибережну зону смуги водойми  р.Сумка від сміття, пластикових відходів та інших забруднень.

Основні місця накопичення твердих побутових відходів знаходились біля облаштованих місць пляжу, любительського  рибальства та відпочинку жителів селища Степанівка . Нажаль люди, які відпочивають у цьому миловидному куточку Степанівської громади,  залишають після себе велику кількість сміття.

Отож, вкотре наголошуємо, що запорука чистого довкілля залежить від кожного з нас!

Разом робимо нашу громаду чистішою і охайнішою!!!