НОВИЙ ТАНЦЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН ХОРЕОГРАФІЧНОГО КОЛЕКТИВУ «DANCE GROUP EUPHORIA» З ДЕБЮТНИМИ НОМЕРАМИ ВІДКРИТО.

Дата: 08.04.2024 15:36

6 квітня на базі Сумського державного університету відбувся    Конкурс – фестиваль хореографічного мистецтва «WORLD OF TALENTS».

Незважаючи на перенесення конкурсу в зв`язку з безпековою ситуацією на Сумщині, відсутністю планових репетицій, вихованці  хореографічного колективу  «DANCE GROUP  EUPHORIA» продемонстрували суддям  високу професійну підготовку .

За результатами конкурсу маємо такі здобутки:

Група «Mini size» – 1 місце;

Група «Power team» - 1 місце та відзнака від журі;

Група «Energy team» - 1 місце

Щиро вітаємо всіх переможців та їх керівника Марину БУДКО і бажаємо невичерпної наснаги, творчих злетів та нових перемог!

Дякуємо збройним силам України  за можливість нашим діткам жити та  розвиватись у вільній та незалежній країні.