У СТЕПАНІВСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ МІСЯЧНИК З БЛАГОУСТРОЮ.

Дата: 29.03.2024 09:43

Цьогорічний місячник з благоустрою в громаді триватиме майже два місяці.

27 березня до прибирання долучилися працівники управління освіти, культури, молоді та спорту Степанівської селищної ради.

Як і в попередні роки,перед керівництвом управління стоїть завдання згуртувати всіх працівників закладів освіти, культури, бібліотек Степанівської громади довкола спільної мети – зробити нашу громаду кращою, охайнішою, затишнішою. А це означає: привести до належного естетичного та санітарного стану прибудинкові території,  спортивні майданчики, ігрові майданчики,території установ та підприємств, зони відпочинку, береги, водойми та ін.

Усі заходи  потрібно провести з урахуванням техніки безпеки та дбаючи в першу чергу за збереження життя та здоров’я учасників, тому що живемо і працюємо у воєнний час.

Варто пам’ятати, що турбота про чистоту і благоустрій Степанівської селищної територіальної громади - справа кожного її жителя!!!

Робимо нашу громаду кращою і охайнішою!

Разом до Перемоги!