У СТЕПАНІВСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ ВІДБУЛАСЯ II ЧАСТИНА МІСЦЕВОГО КОНКУРСУ ЧИТЦІВ, ПРИСВЯЧЕНОГО ПАМ’ЯТІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА.

Дата: 26.03.2024 14:47

26 березня в управлінні освіти, культури, молоді та спорту Степанівської селищної ради   відбулася заключна частина місцевого конкурсу читців, присвяченого пам’яті видатного українського поета Тараса Шевченка. II частина  конкурсу через складну безпекову ситуацію в Сумській області відбулася за відеоматеріалами, наданими  учасниками. Конкурс під назвою «Хвилююче слово Кобзаря» зібрав  74 учасників різних вікових категорій - вихованців закладів освіти громади.

Слід зазначити, що I частина конкурсу відбулася ще 7 березня в режимі оф-лайн.

Цьогоріч конкурс було присвячено 210 річниці від дня народження Великого Кобзаря, який залишається для молодого покоління символом високої духовності та нового етичного мислення. Творчий конкурс дав можливість учасникам змагань вкотре звернутися до поетичного спадку Тараса Шевченка, продемонструвати високий рівень своїх літературних та філологічних здібностей.

За рішенням компетентного журі, до складу якого ввійшли кращі мовники Степанівської громади, ветерани-вчителі української мови та літератури Матерій Людмила Павлівна та Чумаченко Любов Панасівна, ветеран-бібліотекар Степанівської селищної бібліотеки №2, неодноразова переможниця мистецьких конкурсів, присвячених пам’яті видатного українського поета Тараса Шевченка, Надія Олексіївна Рябуха

маємо такі результати:

Серед наймолодшої категорії «Вихованці дошкільних навчальних закладів»:

III місце – Сердюк Софія(Степанівський ЗДО «Орлятко»);

II місце – Зайцева Єва(Підліснівський ЗДО(ясла-садок) «Малятко»);

I місце – Чуга Валерія(Степанівський ЗДО «Жайворонок»).

Номінантом в категорії «Наймолодший(а) учасник(ця) конкурсу стала Гречка Дарина(Степанівський ЗДО «Дзвіночок»).

Серед  категорії «Учні 1-4 класів»:

III місце –  Мартинюк Ангеліна (Косівщинський ліцей);

II місце –  Розгон Максим (філія Степанівського ліцею);

I місце –  розділили між собою Кисляк Діана(Степанівський ліцей) та Кочура Катя(Степанівський ліцей).

Серед  категорії «Учні 5-9 класів»:

III місце –  Авраменко Софія (Підліснівський ліцей);

II місце –  Статник Єлизавета (Степанівський ліцей);

I місце –  розділили між собою Провозьон Поліна(філія Степанівського ліцею) та Степаненко Софія(Косівщинський ліцей).

Серед  категорії «Учні 9-11 класів»:

III місце –  Хроленко Аліна(Степанівський ліцей);

II місце –  Волох Олександра(Косівщинський ліцей);

I місце –  Думендяк Катеринаи (Новосуханівський ліцей)

Номінантом в категорії ««Надія конкурсу» став (ла) учасник(ця)конкурсу Петренко Тимур(філія Степанівського ліцею).

Номінантом в категорії «Приз глядацьких симпатій» став (ла) учасник(ця)конкурсу Вода Тіана(Підліснівський ліцей).

Журі особливо відзначило високий рівень виступів учасників та їхню відданість творчості Тараса Шевченка. Всі учасники отримали  смаколики від організаторів конкурсу, а переможці нагороджені дипломами.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших творчих успіхів!

Щиро дякуємо воїнам ЗСУ за можливість жити і творити у вільній, незалежній Україні.