Перемога дитячого фольклорного ансамблю "Розквіт" на міжнародному вокальному конкурсі

Дата: 20.03.2024 08:57

Дитячий фольклорний ансамбль "Розквіт" (кер. Наталія МИХАЙЛИЧЕНКО) Комунального закладу Центр позашкільної освіти - мистецька школа Степанівської селищної ради виборола перше місце у Міжнародному вокальному конкурсі "Різдв'яна зірка" у категорії "Народний спів" з композицією: "До тебе прийшли, пане Іване".

Слід заначити, що жюрі конкурсу відзначили подякою талановиту  керівницю ансамблю Наталію МИХАЙЛИЧЕНКО, яка щоденною працею радує жителів громади новими творчими здобутками.

Степанівська селищна рада щиро вітає переможців конкурсу, дякує за плідну працю на творчій ниві!.

Слава Україні! Слава ЗСУ!