Виступ Сергія Лазоренка на чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (м. Анталія)

Дата: 11.03.2024 09:51

Одразу після завершення Чемпіонату України, здобувши почесне 4 місце, наш скороход - Сергій ЛАЗОРЕНКО у складі збірної команди України вирушив у сонячну Анталію (респ. Туреччина), де взяв участь у чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних асоціацій

На дистанції 10 км у віковій групі U-18 9 березня 2024 року наш атлет з с. Косівщина Степанівської селищної громади продемонстрував достойний результат (53хв49с.) посівши 5 місце в загальному заліку.

Степанівська селищна рада дякуює Сергію за чудовий виступ та сімейному тандему тренерів Людмилі та Олексію ШЕЛЕСТАМ за підготовку майбутнього чемпіона.

Щира, уклінна вдячність ЗСУ за можливість брати участь у подібних стартах!

Слава Україні!!!