Шановні жінки Степанівської селищної територіальної громади,колеги управління освіти, культури, молоді та спорту Степанівської селищної ради, чарівні берегині українського народу!

Дата: 08.03.2024 10:54

Прийміть найщиріші вітання з Міжнародним жіночим днем!

Кожна із вас на своєму місці робить важливу конкретну справу, яка прискорює таку довгоочікувану Перемогу й мир на нашій українській землі.

Якою б темною, холодною та довгою не була зима, за зимою завжди приходить весна. А разом із весною – теплі сонячні дні, надія і віра на краще майбутнє.

Бажаємо  усім вам, дорогі жінки,  здоров’я, кохання, здійснення усіх життєвих планів, мирного неба над головою, перемоги над ворогами, позитивних емоцій, нехай усі негаразди обходять стороною, звістки приходять лише добрі, новини будуть лише радісними. Бажаємо чудового настрою й багато-багато щасливих  посмішок. Нехай робота має бажані результати, все вдається легко й без перешкод. Величезного жіночого щастя, неймовірно сильної любові й ніжності, уваги й дбайливого ставлення.