Змагання з баскетболу ІІ регіонального етапу проєкту "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги"

Дата: 06.03.2024 11:37

У Косівщинському ліцеї ім. Лесі Українки Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області 05 березня відбулись змагання з баскетболу серед юнаків та дівчат в рамках ІІ регіонального етапу проекту "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги".

За результатами спортивного свята Чемпіонами та срібними призерами змагань серед дівчат стали команди господарів змагань - Косівщинського ліцею ім. Лесі Українки.

Серед юнаків перше місце здобула також команда Косівщинського ліцею ім. Лесі Українки

Друге місце - команда Підлснівського ліцею.

Третє місце - команда Степанівського ліцею.

Ще дві команди: Степанівської філії Степанівського ліцею та Новосуханівського ліцею продемонстрували гарну гру, але, нажаль, на п'єдестал не потрапили.

Степанівська селищна рада дякує спортсменам за участь у змаганнях та волю до перемоги, вчителям з фізичної культури за підготовку учнів до змагань.

Безмежна вдячність Силам оборони України за можливість проводити спортивні заходи!!!

СЛАВА УКРАЇНІ!!!