У СТЕПАНІВСЬКОМУ СЕЛИЩНОМУ КЛУБІ ВІДБУВСЯ ТРЕНІНГ З ПСИХОЛОГІЧНОЇ ПІДТРИМКИ ВРАЗЛИВОЇ КАТЕГОРІЇ НАСЕЛЕННЯ СЕЛИЩА СТЕПАНІВКА

Дата: 29.02.2024 09:01

28 лютого в Степанівському селищному клубі швейцарською неурядовою організацією "Medair" (Медейр) було проведено тренінг з психологічної підтримки вразливої категорії населення селища Степанівка віком 60+.

Психологічний стан та психічне здоров’я під час військових дій є вкрай важливим. Багато людей переживають виснаження, спустошення, втому, відчувають тривогу й паніку. Психологи сформулювали корисні поради, як опанувати себе в критичних умовах, як допомогти близьким та підтримувати здоровий психічний стан в критичних умовах.

Не соромтеся звертатися за допомогою, коли вона вкрай необхідна. Якщо Ви маєте травматичний досвід і хочете поспілкуватися із кваліфікованим спеціалістом, будь ласка, зателефонуйте на гарячу лінію психологічної та емоційної підтримки МОМ за номером :