ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У СОЦІАЛЬНОМУ ПРОЄКТІ «АКТИВНІ ПАРКИ – ЛОКАЦІЇ ЗДОРОВОЇ УКРАЇНИ» ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ, У ТОМУ ЧИСЛІ Й ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ – МЕШКАНЦІВ СТЕПАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 26.02.2024 11:25

З метою інтеграції ветеранів війни Степанівської селищної ради у цивільне життя управління освіти, культури, молоді та спорту запрошує до участі в  соціальному проекті «Активні парки – локації здорової України» в якості координаторів (фахівців) ветеранів війни, у тому числі осіб з інвалідністю – мешканців села Косівщини Степанівської селищної територіальної громади(на території села знаходиться локація «Активні парки»).

У межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» Міністерством молоді та спорту України реалізується пріоритетний проєкт у сфері психічного здоров’я «Молодіжні центри та активні парки – частина екосистеми психічного здоров’я».

Метою проєкту є збереження та відновлення психічного здоров’я населення, у тому числі ветеранів війни, військовослужбовців та членів їх сімей, шляхом використання дієвих інструментів допомоги у подоланні стресу, пов’язаного з війною та наслідками пережитих травматичних подій, у тому числі через залучення до оздоровчої рухової активності.

Одним із заходів реалізації проєкту передбачено залучення ветеранів війни, у тому числі осіб з інвалідністю, до соціального проекту «Активні парки – локації здорової України» (далі – соціальний проєкт) в якості координаторів (фахівців).

За додатковою інформацією звертатися до начальника відділу культури, молоді та спорту управління освіти, культури, молоді та спорту Степанівської селищної ради Роді Світлани Володимирівни, т-н: 099-631-49-43