Навчальний захід в рамках проєкту канадської Програми підтримки миру та стабілізаційних зусиль Міністерства міжнародних справ Канади

Дата: 23.02.2024 15:52

Працівники управління освіти, культури, молоді та спорту Степанівської селищної ради здійснили навчальний візит до Чернігівської області в рамках проєкту канадської Програми підтримки миру та стабілізаційних зусиль Міністерства міжнародних справ Канади

З 18 по 21 лютого працівниками управління освіти, культури, молоді та спорту Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області здійснено навчальний візит до Черніговської області. Громадською організацією «Будуємо Україну Разом» організовано триденні навчання, метою яких є створення можливостей для молоді творити зміни в країні через волонтерство.

ГО «БУР» організовує 1-3 денні ТамБУРи, під час яких активна молодь долучається до  реалізації різноманітних проєктів. ТамБУРи реалізуються за фінансової підтримки канадської Програми підтримки миру та стабілізаційних зусиль Міністерства міжнародних справ Канада. Для проведення одного «бурчику» виділяються кошти в розмірі 20,000 тис. гривень.

Під час навчального візиту представниками громадської організації проведено екскурсії по Чернігівській області де було проведено успішні реалізації проєктів.

За результатами навчального візиту плануємо розробити проєкт та за допомогою ГО «БУР» реалізувати його в нашій громаді.

Дякуємо організатором навчання за отриманий досвід, мотивацію до відбудову нашої країни.