Відкриття пам’ятної дошки випускнику Степанівського ліцею Степанівської селищної ради Горбаню Олександру Олександровичу

Дата: 23.02.2024 15:20

Память про героїв – захисників України навіки у серцях мешканців Степанівської громади. 23 лютого 2024 року працівники закладів та односельці зібрались задля вшанування Героїв нашої землі, які ціною життя відстояли мир і спокій.

Стіни рідного Степанівського ліцею Степанівської селищної ради Сумського району Сумської обласі виховали багато справжніх синів Української землі, які боронять рубежі нашої країни на різних ділянках фронту.

Але клята війна і безжальний загарбник забирає найцінніше – життя.

Випускники-герої Степанівського ліцею назавжди залишаться в пам’яті вічно вдячних мешканців Степанівської громади:

Горбань Олександр

Кулябін Владислав

Галета Юрій

Радько Микола

Бондаренко Богдан

Резніченко Сергій

Казбан Ігор

Степанівський селищний голова Володимир ЛУКАШ мав честь відкрити першу меморіальну дошку загиблого героя за волю і незалежність України – Олександра ГОРБАНЯ на стінах колиски духу і бойового завзяття, полеглого у бою захисника.

Багато слів вдячності, добрих згадок, незгасаючого, невимовного болю лунало від однокласників, директора закладу (Наталії БУЗОВСЬКОЇ) на честь славного воїна-захисника!

Стапанівська громада уклінно дякує ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ!

ВІЧНА СЛАВА ПОЛЕГЛИМ ЗА ВОЛЮ І НЕЗАЛЕЖІСТЬ!!!