IІ регіональний  етап проекту "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги"

Дата: 22.02.2024 17:00

У Косівщинському ліцеї ім. Лесі Українки 22 лютого відбувся II регіональний  етап проекту "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" , під час яких учні закладів загальної середньої освіти змагались у грі футзал.

Селищний голова Степанівської селищної ради Володимир ЛУКАШ відкрив змагання словами вдячності до юних спортсменів, побажав успіхів, згуртованості і чесної боротьби.

Спортивний амбасадор свята Майстер спорту України з вільної боротьби, Призер Чемпіонату України, багаторазовий призер і переможець міжнародних та всеукраїнських змагань Ігор ЄРОФЄЄВ місцевий спортсмен громади побажав учасникам успіхів у спорті, самовдосконалення і незламності духу.

Після традиційного вшанування хвилиною мовчання загиблих захисників України та "янголів спорту" серед яких,нажаль, і вихованець Косівщинського ліцею ім. Лесі Українки кандидат в майстри спорту з вільної боротьби, боєць Сил спеціальних операцій ЗСУ  Віталій РОМАНЕНКО, розпочались змагання, в результаті яких переможцями стали футболісти-господарі змагань, команда Косівщинського ліцею ім. Лесі Українки, які в результаті безкомпромісної боротьби, по  серїї післяматчевих пенальті перемогли команду Степанівського ліцею. Третє  місце посіла команда Степанівської філії Степанівського ліцею. Почесне четверте місце посіла команда Підліснівського ліцею.

Вітали учасників змагань талановиті вихованці КЗ "Центр позашкільної освіти - Косівщинська мистецька школа":

танцювальний колектив "Веселка" (кер. Тетяна КРЮЧКОВА);

солістка вокального ансамблю " Розквіт" - Софія Степаненко( кер. Наталія МИХАЙЛИЧЕНКО)

Степанівська селищна рада щиро дякую Збройним силам України за можливість проводити змагання!

Слава Україні!