У Косівщинському ліцеї ім. Лесі Українки відбувся шкільний етап проекту "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги"

Дата: 25.01.2024 11:27

Заклади освіти Степанівської громади радо підхопили ініціативу Президента України про проведення змагань в рамках проєкту "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги". Косівщинський ліцей ім. Лесі Українки Степанівської селищної ради вже здобув добру славу колиски спорту серед закладів середньої освіти нашої громади, підтвердженням цьому стали чергові змагання з волейболу та черліденгу, які відбулись 25 січня 2024 року у стінах школи.

Очільник Сумської обласної військової адміністрації Володимир АРТЮХ відзначив важливість участі у змаганнях, згуртованості спортсменів, адже плече друга завжди в нагоді  в мирному житті і в бою. Голова Степанівської селищної ради Володимир ЛУКАШ подякував спортсменам за яскраві, позитивні враження від змагань, побажав чесної боротьби у дусі олімпізму.

Село Косівщина виховала багато іменитих спортсменів, які представляють рідний край на міжнародних спортивних аренах. Радісним є той факт, що не дивлячись на щільний графік роботи спортивним амбасадором свята став уродженець с. Косівщина тренер-викладач Вищої категорії КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради, Майстер спорту України міжнародного класу, учасник двох Олімпійських ігор (Сідней 2000, Пекін 2008) , срібний призер Кубку Світу у командному заліку Олексій ШЕЛЕСТ. Відомий спортсмен громади побажав учасникам успіхів у спорті, самовдосконалення і незламності духу.

Після вшанування хвилиною мовчання загиблих захисників України та "янголів спорту" серед яких,нажаль, і вихованець Косівщинського ліцею ім. Лесі Українки кандидат в майстри спорту з вільної боротьби, боєць Сил спеціальних операцій ЗСУ  Віталій РОМАНЕНКО, розпочалось свято єдності духу і справжього спортивного завзяття.

Вітали учасників змагань талановиті вихованці КЗ "Центр позашкільної освіти - Косівщинська мистецька школа":

танцювальний колектив "Веселка" (кер. Тетяна КРЮЧКОВА);

солістка вокального ансамблю " Розквіт" - Софія Степаненко( кер. Наталія МИХАЙЛИЧЕНКО)

Учениці ліцею змагалися у грі в волейбол, де в запеклій боротьбі перемогла команда "Амазонки" над командою "Супер гномів", усі гості свята відзначили високий рівень підготовки спортсменок під керівництвом учителя  фізичної культури  Романа СОЛЯНИКА

Вболівальники спортивних змагань були вражені майстерним виступом команди з черліденгу, яку за досить стислий термін підготувала Тетяна КРЮЧКОВА.

Степанівська селищна рада щиро дякує учням та працівникам Косівщинського ліцею ім. Лесі Українки, КЗ "Центр позашкільної освіти - Косівщинська мистецька школа" за вир позитивних емоцій, радість перемоги і єдність дружніх сердець!

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ! СЛАВА ВОЇНАМ ЗСУ!