ДЛЯ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ СТЕПАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ПРИДБАНО ШІСТЬ НОУТБУКІВ ТА ШІСТЬ БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИХ ПРИСТРОЇВ (ПРИНТЕРІВ)

Дата: 24.01.2024 10:25

З метою організації якісного освітнього процесу в закладах дошкільної освіти громади під час дистанційного навчання, спричиненого правовим режимом воєнного стану, за кошти місцевого бюджету Степанівської селищної територіальної громади в грудні 2023 року придбано шість ноутбуків та шість багатофункціональних пристроїв (принтерів). Загальна сума видатків на придбання комп’ютерної техніки склала 159,000 тис. гривень.

У січні кожен заклад дошкільної освіти Степанівської селищної територіальної громади отримав по одному ноутбуку та принтеру. Маємо надію, що у 2024 році вдасться придбати ще більше комп’ютерної техніки закладам освіти нашої громади.