У НОВОСУХАНІВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ СТАРТУВАВ І (ШКІЛЬНИЙ) ЕТАП ЗМАГАНЬ В РАМКАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЄКТУ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ. ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ»

Дата: 19.01.2024 10:43

Учні Новосуханівського ліцею долучились до І етапу Всеукраїнських шкільних ігор в рамках ініціативи Президента України від 17.01.2024 «ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКІЛЬНА ЛІГА ПЛІЧ-О-ПЛІЧ». Переможці готуються до II етапу змагань.

«ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКІЛЬНА ЛІГА ПЛІЧ-О-ПЛІЧ» — це гарна можливість покращити фізичну форму, проявити лідерство, знайти нових друзів!

Цей фізкультурно-оздоровчий проєкт проходить під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!» з метою залучення дітей до регулярних занять фізичною культурою та спортом, заохочення молоді до занять руховою активністю та формування звички здорового способу життя, популяризації та подальшого розвитку фізичного виховання та спорту серед молоді. #разомпереможемо#плічопліч#шкільніліги#scl#шкільні_ігри_КР