У РАМКАХ ПРОЄКТУ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ» СЕЗОНУ 2024 РОКУ ВІДБУЛИСЬ СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ З БАСКЕТБОЛУ СЕРЕД УЧНІВ ПІДЛІСНІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ

Дата: 17.01.2024 09:12

У вівторок 16 січня 2024 року на базі Підліснівського ліцею Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області відбувся І етап спортивних змагань з баскетболу в рамках проєкту «ПЛІЧ-О ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ».

Свято спорту зібрало в спортивному залі Підліснівського ліцею активну учнівську молодь, яка постійно займається спортом і веде здоровий спосіб життя. Урочистий спортивний захід пройшов під лозунгом – «Спорт обираємо! Перемогу наближаємо!".

Дякуємо учнівському та педагогічному колективу Підліснівського ліцею за популяризацію здорового способу життя!

Уклінно дякуємо Збройним Силам України за можливість проводити такі заходи!