29 грудня до управління освіти, культури, молоді та спорту Степанівської селищної ради із новорічно-різдвяними привітаннями завітали аматори сцени Степанівського селищного клубу.

Дата: 29.12.2023 11:29

З перших хвилин дійства працівники управління відчули себе учасниками свята, вони разом з артистами колядували, щедрували і від душі їм аплодували. Теплу і домашню атмосферу в установі  створила святково вбрана новорічна ялинка.

Управління освіти, культури, молоді та спорту Степанівської селищної ради  висловлює щиру вдячність всім учасникам  театралізованого дійства   за створену чудову атмосферу та гарний настрій. Зовсім скоро Новий рік повноправно вступить  у свої права. Тож, нехай він дійсно буде новим: принесе Україні ПЕРЕМОГУ, нові успіхи, починання, подарунки, радісні миті, здоров’я і щасливе, мирне життя.

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!