БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ "ПОДАРУЙ ТЕПЛО ВОЇНАМ ЗСУ"

Дата: 22.12.2023 12:47

Нарешті настав хвилюючий момент дарування теплоти сердець мешканців Степанівської громади воїнам, які невпинно і відчайдушно боронять спокій українців на найгарячіших напрямках оборони нашої країни. Працівники управління освіти, культури, молоді і спорту Степанівської селищної ради передали 22 грудня передали пакунки тепла, які протягом місяця дарували без винятку всі мешканці громади, воїнам 117 бригади ТРО, яка тримає рубежі на найгарячіших напрямках фронту.

Степанівська селищна рада щиро вдячна всім причетним до ініціативи, особливо найменшим учасникам: вихованцям закладів дошкільної освіти та учням закладів загальної середньої освіти, вихованцям секцій та гуртків.

Завжди віримо в перемогу! Слава Захисникам!