Дата: 18.12.2023 16:06

16-17 грудня у глядацькій залі Сумського державного університету відбулися  Міжнародний конкурс-фестиваль «World of talent»  та Всеукраїнський  конкурс – фестиваль хореографічного мистецтва «Незламні Fest», де танцювальний колектив «Dance group Euphoria»   (керівник – Будко М. М.) Степанівського селищного будинку культури показав свою високу техніку сучасного танцю, колоритні постановки, яскраві костюми та здобув найвищу нагороду Міжнародного конкурсу-фестивалю «World of talent»  - Гран-Прі та перші місця,  а саме:

16 грудня - Міжнародний конкурс-фестиваль «World of talent»

1 –місце – команда «Mini size»(4-5 р.)

1- місце - команда «Star crew» (6-8 р.)

1- місце – команда « Baby boom» (8-10 р.)

1- місце -  команда «Dream team» (15-20 р.)

Гран -Прі  Міжнародного конкурсу-фестивалю «World of talent»,  путівку до Трускавця на суму 5000 тис. гривень, грошовий Гранд  на 1000 грн. та  відзнаку від журі за кращий номер отримала команда «Dream team» (15-20 р.)

17 Грудня -  Всеукраїнський  конкурс – фестиваль хореографічного мистецтва «Незламні Fest»

1 –місце – команда «Mini size» (4-5 р.)

2- місце – команда «Energy team» (11-12 p.)

2- місце – команда «One team» (13-14 p.)

1- місце – команда «Dream team» (15-20 р.)

Щиро вітаємо колектив «Dance group Euphoria»    з черговими досягненнями і бажаємо завжди сміливо йти до найвищих вершин успіху під мирним небом України!

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!