ПАМ’ЯТАЄМО! НЕ ЗАБУДЕМО! СЛАВА ГЕРОЯМ УКРАЇНИ!

Дата: 27.11.2023 13:46

Сьогодні роковини з дня, як Степанівська громада втратила свого захисника – Горбаня Олександра Олександровича.

Пішов за межу вічності улюблений Син, дорогий брат, зразковий сім’янин, люблячий чоловік і батько, гостинний господар, вірний друг та  патріот рідної країни.

Під час виконання бойового завдання внаслідок мінометного обстрілу збройних сил російської федерації біля села Кліщіївка Бахмутської міської громади Донецької області 27.11.2022 р. перестало битися  серце нашого односельця Олександра Горбаня.

Безжалісна війна забрала життя гарної, порядної, світлої людини. Відданий військовій присязі на вірність українському народу в бою за Україну, її свободу та незалежність, за майбутнє кожного українця Герой віддав найцінніше.

Вдома Героя не дочекалися два сини та кохана дружина.

Загиблому захисникові навіки залишиться 36 років.

Горбань Олександр Олександрович похований на Алеї слави Степанівської селищної територіальної громади.

Пам’ятаємо! Не забудемо!

Слава Героям України!