Успішна участь у обласних змаганнях з греплінгу серед юнаків і дівчат.

Дата: 20.11.2023 13:04

Обласні змагання з греплінгу серед юнаків і дівчат 2009-2010, 2011-2012, 2013-2014 р.н. відбулись 18.11.2023 у МЦ "Романтика" м. Суми. Степанівську громаду представляли спортсмени селищного центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх": Асютченко Кіріл, Сизоненко Дар'я, Горбань Олександр, Гладкий Назар, Трофименко Артем.

У запеклій боротьбі наші спортсмени були удостоєнні високих нагород:

1 місце виборов Асютченко Кіріл, 2місце - Сизоненко Дар'я, 3місце посів Трофименко Артем.

Степанівська селищна рада щиро вітає спортсменів та тренера (Асютченко Сергій)  з високими досягненнями, бажає нових спортивних звершень і перемог, дякує Збройним силам України за можливість брати участь у спортивних заходах.

Слава Україні!